• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Шкільна бібліотека

/Files/images/бібліотека 1.jpg

-

Всеволод Нейстайко – український Марк Твен. https://prolviv.com/blog/2020/01/29/7-knyh-vsevoloda-nestaika-iaki-vy-povynni-prochytaty-z-dytynoiu/?fbclid=IwAR2g-roB8m668zD_qPbO8BRU8vMePbH_Ano9QEasgRH0E-7X76-hWN2o4go

https://goo.gl/uY3Q66 , - https://goo.gl/mseVQ6 мультфільми для дітей

Українські казки та оповідання для дітей про зиму https://youtu.be/c1vFoo-LrZQ

Робота шкільної бібліотеки як центру підтримки навчально-виховного процесу в школі

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а бібліотекарі – вірними зберігачами і популяризаторами духовного надбанняпоколінь.

Завдяки шкільній бібліотеці люди мають унікальну можливість познайомитися з історією розвитку освіти та культури рідного краю. Без шкільної бібліотеки неможливо сьогодні уявити навчання і виховання школярів, без неї неможлива освіта і самоосвіта педагогічних працівників, учнів та батьків.

Шкільна бібліотека – саме та крапка на карті села, де зароджуються і горять найбільш яскраві думки та почуття, вона – центр культури, де закладається духовне здоров’я нації. В.О.Сухомлинський писав: «У школі повинен яскраво горіти невгасимий вогник розумового життя; чим багатші й багатогранніші інтелектуальні інтереси вчителів і учнів, чим дорожче для кожного вихованця найважливіше джерело знань – книга, тим менша небезпека розумової обмеженості, байдужості до знань».

Тому своє основне завдання як шкільного бібліотекаря я вбачаю у прищепленні дитині любові до книги, навчанні учнів-читачів користуватися бібліотекою, її фондами, довідково-бібліографічним апаратом.

Повноцінне забезпечення інформаційних потреб школи – одна з основних функцій сучасної шкільної бібліотеки. Крім того, бібліотека не лише інформаційний центр, вона є культурним центром. Новийзміст і характер навчання залежить від завдань, які ставить перед собою бібліотека, від форм і методів її роботи.

Роль шкільної бібліотеки в освіті загальновідома, існує безліч доказів того, що шкільна бібліотека має дуже важливе значення для успішності учнів. Школярі різних країн отримують освіту та готуються до життя в глобальному суспільстві. Вони мають навчитися використовувати інформацію та технології ефективно, безпечно, відповідально, творчо й критично, щоб бути повноправними творцями й учасниками суспільного життя.

Проведення місячника – це чудова нагода привернути увагу суспільства, представників органів влади та бізнес-структур, педагогічної та батьківської громади до важливого соціального інституту дитинства – шкільної бібліотеки. Адже без спільних зусиль неможливе її успішне перетворення на технологічно оснащений бібліотечно-інформаційний центр, сучасну шкільну бібліотеку ХХІ століття, що допомагає школярам досягати успіхів у навчанні.

Кiлькiсть переглядiв: 367

Коментарi