/Files/images/зно.jpg

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році пройде з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту.

▪ Дати проведення ЗНО залежатимуть від завершення карантину.
Якщо карантин завершиться до початку червня, основна сесія тестування пройде між 25 червня та 17 липня. Якщо карантин триватиме до початку серпня, ЗНО відбудеться з 17 серпня до 4 вересня. Вступна кампанія в українських університетах також відповідно зміниться.

▪Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться.
За правилами під час складання ЗНО в аудиторії перебуває максимум 15 учасників та 2 інструктори. Обов’язковою є дистанція 1,5 метри між учасниками в аудиторії, яка, безумовно, буде дотримана у зв’язку з епідемією. Соціальне дистанціювання також буде забезпечене і біля входу в приміщення, у якому проходитиме тестування, щоб уникнути скупчення людей.

▪ Без змін залишаться кількість тестів та їхній зміст.
Кожен учасник може скласти максимум 4 тести, а кількість завдань у них, які ґрунтуються на матеріалі, що вивчається у квітні-травні 11 класу, мізерно мала. Таке завдання може бути лише одне на весь тест, тому передруковувати тираж тестових зошитів через таку малу кількість завдань недоцільно. Модель ранжування результатів тестування знижує вплив зовнішніх факторів і УЦОЯО зможе статистично згладити певні прогалини у підготовці учасників через карантин.

▪ У зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції усі учасники ЗНО та інструктори будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками. Приміщення будуть провітрювати та дезінфікувати.

▪ Учасники, які контактували з хворими або самі інфікувались коронавірусом, зможуть скласти ЗНО під час додаткової сесії, коли одужають або вийдуть із самоізоляції. У разі, якщо через ізоляцію чи хворобу вони будуть змушені пропустити і додаткову сесію тестування, вони будуть звільнені від ЗНО за станом здоров’я. Таке правило діяло і раніше для людей з низкою захворювань. Для таких категорій абітурієнтів в умовах вступу до університетів передбачені окремі особливості та форми проведення вступних іспитів.

Докладніше: bit.ly/2zpqvKJ

#ЗНО #Вступ2020

ВИЗНАЧЕНО ПОРОГОВІ БАЛИ “СКЛАВ/НЕ СКЛАВ” ДЛЯ ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ, ІСТОРІЇ УКРАЇНИ, БІОЛОГІЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ

Опубліковано 23 липня 2020 року о 15:10
Автор фото – прес-служба Міністерства освіти та науки України

Експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти визначила порогові бали “склав/не склав” для ЗНО з української мови і літератури, історії України, біології, англійської, німецької, французької, іспанської мов. Засідання комісії відбулося сьогодні, 23 липня 2020 року.

За результатами роботи комісії, визначено такі порогові бали:

Результати ЗНО з цих предметів за оцінками у 100–200 і 12 балів (із предметів, результати тестування з яких зараховуються як оцінки за ДПА) з’являться на сторінках учасників ЗНО завтра, 24 липня.

Поріг “склав/не склав” – це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник/учасниця за тестування, щоб отримати оцінку за шкалою 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до вишу.



  • українська мова і література – 22, поріг “склав/не склав” не подолали 8,32% учасників тестування,
  • історія України – 25, поріг не подолали 13,19%,
  • біологія – 22, поріг не подолали 5,51%,
  • англійська мова – 17, поріг не подолали 7,35%,
  • німецька мова – 17, поріг не подолали 11,4%,
  • французька мова – 17, поріг не подолали 7,8%,
  • іспанська мова – 17, поріг не подолали 11,3%.

Нагадаємо, 16 липня експертна комісія при УЦОЯО визначила порогові бали “склав/не склав” для ЗНО з математики та фізики. Поріг для ЗНО з географії та хімії комісія встановить 28 липня.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року проходила з 25 червня до 17 липня. У безпечних умовах відбулись тестування з математики, української мови і літератури, фізики, іноземних мов, історії України, біології, географії та хімії.

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 24 липня і триватиме до 10 серпня.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 433

Коментарi